Kolekce OHEŇ A LED: Když se propojí elegance, příroda a ruční práce
Objevte kouzlo kontrastů v nové kolekci šperků OHEŇ A LED, která přináší harmonii mezi vášnivým teplem a jemnou chladností. Tato jedinečná kolekce spojuje minimalistický design, přírodní krásu a pečlivé řemeslné zpracování do šperků, které zaujmou na první pohled.
Perly a polodrahokamy - jedinečná kombinace
„Každý kousek z kolekce jsem ručně vyrobila v malé dílně ve Středních Čechách, s důrazem na kvalitu a detail. Použité materiály – bílé perly, sytě rudé granáty a světle modré akvamaríny – vytvářejí vizuálně působivý kontrast, který evokuje oheň a led zároveň. Nepravidelné tvary perel dodávají šperkům přirozený charakter, zatímco drahokamy přinášejí špetku jiskřivého kouzla“, říká o nové kolekce Kateřina Bartošová, která stojí za značkou Perlomanie.
V kolekci najdete náušnice, náhrdelníky a náramky, které se hodí jak pro každodenní nošení, tak i pro slavnostní příležitosti. Díky své jednoduchosti a rafinovanosti snadno doplní jakýkoliv outfit a podtrhnou vaši osobnost. Každý šperk navíc nese malou stříbrnou placičku s ručně vyraženým nápisem Perlomanie, která je jemným podpisem ruční práce a lásky k detailu.
OHEŇ A LED je kolekce, která oslavuje ženskost, jedinečnost a sílu přírody. Nechte se okouzlit spojením živlů a vyberte si šperk, který bude nejen krásným doplňkem, ale i osobním symbolem vaší elegance.
A jak kolekce Oheň a Led vznikla?
„Mám ráda spojení perel a polodrahokamů. Mé oblíbené jsou granáty a akvamaríny. Oba kameny mají silnou energie a ve spojení s perlami vzniká kolekce absolutně jedinečná. Kolekci jsem připravila tak, aby byla vhodná pro každodenní nošení. A náhrdelník s granáty jsem si tak oblíbila, že už několik týdnů nenosím jiný,“ dodává majitelka značky.
V kolekci Oheň a Led najdete náušnice, náhrdelníky i náramky. Samozřejmostí je dárkové balení šperků, na které si v Perlomanii dáváme opravdu záležet. Doplňují ho i certifikáty pravosti, díky nimž získávají šperky ještě luxusnější nádech.
@PRODUKTY@(/stribrny-minimalisticky-perlovy-nahrdelnik-s-bilymi-perlami-a-brousenymi-granaty-ol17203/)(/stribrne-perlove-nausnice-kruhy-s-bilymi-perlami-a-akvamarinem-ol17002/)(/stribrny-perlovy-nahrdelnik-s-bilymi-perlami-a-akvamariny-ol17201/)(/perlovy-naramek-s-bilymi-perlami-a-granaty-ol17103/)(/stribrny-perlovy-nahrdelnik-s-bilymi-perlami-a-granaty-ol17202/)(/perlovy-naramek-s-bilymi-perlami-a-akvamariny-ol17104/)(/stribrny-perlovy-naramek-s-bilymi-perlami-a-granaty-ol17101/)(/stribrny-perlovy-minimalisticky-naramek-s-bilymi-perlami-a-brousenymi-granaty-ol17103/)(/stribrne-perlove-nausnice-kruhy-s-bilymi-perlami-a-granaty-ol17001/)